اطلاعات خرید محصول

ارسال کالا:

ارسال کالا به دو شکل انجام میشه:

ارسال با هزینه ثابت که در هنگام خرید به مبلغ فاکتور اضافه میگردد از طریق بسته بندی پستی و ارسال پیک به اداره پست و در نهایت پست پیشتاز خدمت مشتریان عزیز انجام میگردد

ارسال بصورت پس کرایه که از طریق باربری های تیپاکس،پیام،چاپار انجام میگردد که هزینه آن توسط شرکت باربری محاسبه ودرب منزل همزمان با تحویل کالا از مشتری دریافت میگردد.

ارسال کالا از طریق پست پیشتاز به نسب مسافت ارسالی از 1 الی 3 روز و از 3 الی 5 روز کاری انجام میگردد.

ارسال کالا از طریق باربری های تیپاکس، پیام، چاپار از 1 الی 3 روز کاری انجام می پذیرد.

کلیه سفارشات بعد از تکمیل خرید توسط همکاران ما در انبار فروشگاه آماده و بسته بندی و تحویل پیک جهت ارسال به پست و یا باربری های طرف قرداد میگردد. نا در اسرع وقت تحویل مشتری محترم گردد.

کلیه خرید هایی که از سایت انجام می پذیرد در پنل کاربری فرد بصورت فاکتور با درج مشخصات تقدیم خریدار محترم میگردد. علاوه بر آن همراه کالا ارسالی فاکتور اقلام خریداری شده در بسته بندی کالا قرار میگیرد.

یکی از شرایط ویژه کیان مدیکال فروش های ویژه با تخفیفات بی نظیر می باشد لذا در بخش فروش ویژه بصورت هفتگی و دوره ای کالاها تخفیف اعمال میگردد.

اطلاعات پرداخت

پرداخت هزینه سفارش شما از طریق درگاه امن زرین پال و بانک های معتبر انجام میگردد.

شما می توانید محصولات مورد نظر خود را در لیست دلخواه خود و در سبد ذخیره و در اتمام کار با تغییر تعداد، مبلغ آن را پرداخت نمایید.

کلیه سفارشات بصورت درخواست مشتری انجام میگیرد لذا در خرید خود دقت فرمایید.

در صورت لغو کالا توسط مشتری بعد از ارسال کالا در صورت عودت توسط همکاران فنی بررسی و بعد از کسر هزینه ها، پستی و باربری و پیک مبلغ به حساب خریدار طی یک هفته کاری واریز می گردد.

بعد از خرید و ارسال کالا شما می توانید از طریق تماس تلفنی با فروشگاه یا شماره واتس آپ شماره مرسوله پستی و بیجک ارسال کالا خود را دریافت نمایید.

کالا ها به دو صورت با گارانتی و خدمات پس از فروش و کالای بدون گارانتی در سایت موجود می باشد.لذا خدمات کالا در با خود شرکت گارانتی کننده می باشد . جهت پیگیری خدمات با شماره های روی کالا جهت دریافت خدمات تماس حاصل نمایید.

سایت هیچ گونه خدمات گارانتی و خدمات در قبال فروش کالا های ندارد.